Toimus EcolChange teaduse tippkeskuse doktorantide konverents

12. novembril toimus Voorel iga-aastane EcolChange teaduse tippkeskuse doktorantide konverents, kus meie töörühmast osalesid Elisabeth, Sabrina ja Iris. EcolChange teaduse tippkeskus on loodud Eesti Maaülikooli ja Tartu Ülikooli koostöös, et uurida globaalmuutuste ökoloogiat looduslikes ja põllumajanduskooslustes. Meie töörühm osaleb seal läbi makroökoloogia töörühma. Konverentsil tutvustasid töörühmad oma viimase aasta tegemisi ning pärastlõunal oli võimalik osaleda erinevates töötubades, mis tegelesid teaduse ja tippkeskuse tutvustamise probleemidega laiemale avalikkusele ja ka teistele teadlastele, mahukate andmestike analüüsimise ning biogeokeemilise ringlusega ökosüsteemides. Konverents ja töötoad olid edukad ning kindlasti sündis nende käigus uusi ideid ja mõtteid, mida erinevate töörühmadega koostöös teoks teha.