Ökomess tõi maastike elurikkuse töörühma tegemisi uudistama mitmed tublid tudengid

Botaanika osakonna korraldataval Ökomessil tutvustas tudengitele bakalaureuse- ja magistriõppe ning praktikavõimalust ka maastike elurikkuse töörühm. Enim tundsid noored huvi välitöödel osalemise ja bakalaureusetöö võimalike teemade vastu.

Üritusel rääkisid töörühma tegemistest ja tutvustasid töörühmaga liitumise võimalusi doktorant Elisabeth Prangel ja nooremteadur Oliver Kalda.

„Enim tundsid tudengid huvi välitöödel osalemise ja bakalaureuseõppe lõputöö teemade vastu. Küsiti ka, kas bakalaureusetöö teema peab töörühmaga liitumiseks juba valmis mõeldud olema,“ rääkis Oliver Kalda. „Üllatust valmistas tudengitele ka asjaolu, et töörühmas tehtav teadus ei piirdu vaid taimede uurimisega.“

Seda, et kohaletulnud tudengid oli huvilised, tõdes ka Elisabeth Prangel. „Omajagu entusiastlikke tudengeid tundis meie vastu huvi. Mitmed küsisid süvitsi ka lõputöö võimalike pealkirjade kohta.“

Maastike elurikkuse töörühma pakutavate bakalaureuse- ja magistritöö teemasid saab vaadata töörühma kodulehelt.

Botaanika osakonna tutvustusüritus Ökomess toimus sel aastal 7. märtsil Oecologicumi fuajees. Messi eesmärk on tutvustada ja pakkuda bakalaureuse- ja magistriõppe tudengitele lõputöö teemasid ning praktikavõimalusi. Maastike elurikkuse töörühmal valmis Ökomessi tarbeks ka töörühma tutvustav voldik.

Tubli tudeng, maastiku elurikkuse töörühm ootab Sind!