Kliimaministri teadusnõunikuna alustab tööd Tartu Ülikooli taastamisökoloogia professor ja maastike elurikkuse töörühma juht Aveliina Helm

Alates juulikuust alustab maastike elurikkuse töörühma juht professor Aveliina Helm tööd kliimaministri teadusnõunikuna, nõustades ministrit kliimaministeeriumi oluliste poliitikate kujundamisel ja kliimaseaduse ettevalmistamises.

Aveliina Helm tõdes, et kuna kliimamuutuse ja elurikkuse kaoga seotud väljakutsed on aina pakilisemad ning käegakatsutavamad nii Eestis, Euroopas kui ka kogu maailmas, soovib ta tuua ministri meeskonda laiapõhjalist teaduslikku teadmist valdkonna väljakutsetest ja lahendustest ning aidata selle kaasa aidata Eesti looduse, keskkonnaseisundi ja inimeste heale käekäigule.

Kliimaministeeriumi pressiteadet saab lugeda siit.