Aveliina alustab tööd Eesti rohepoliitika juhtkomisjoni ekspertrühma liikmena

18. oktoobril kinnitati ametisse rohepoliitika juhtkomisjoni juurde loodud eksperdirühma koosseis, kelle ülesandeks on teha valitsusele ettepanekud kliimapoliitika sotsiaalselt vastutustundliku elluviimise kohta. Ekspertrühma üheks liikmeks on Aveliina. Sinna kuuluvad veel mitmed ettevõtjad, teadlased, innovatsiooni eestvedajad ja teiste valdkondade tippspetsialistid: Tõnis Arjus, Ivar Dembovski, Marti Hääl, Arno Kütt, Priit Lepasepp, Taavi Madiberk, Margus Muld, Marek Rannala, Helen Sooväli-Sepping, Anne Sulling, Madis Toomsalu, Eva Truuverk ja Ants-Hannes Viira.

Eksperdirühm hakkab analüüsima Eestis juba tekkinud keskkonnasõbraliku majandusega seotud oskusteavet, samuti rohepoliitikaga seotud eesmärke ja aluspõhimõtteid, kaardistab kehtivad ja ettevalmistamisel olevad meetmed, tegevused ja ressursid, takistused ja puudujäägid ning püüab välja pakkuda viisid, kuidas raskused edukalt ületada ning edasiliikumist tõhusalt mõõta.

Loe lähemalt siit.