Aveliina rohepoliitika ekspertgrupi arutelul Arvamusfestivalil 2022: kuidas riik rohepöördub? Vaata videosalvestust!

2021. aasta lõpus kutsuti kokku riigi rohepoliitika ekspertgrupp, mis koosnes viieteistkümnest oma valdkonna professionaalist, nii era- kui riigisektorist. Ekspertgrupile, kus tegi kaasa ka Aveliina Helm, sai ülesandeks koostada raport, mis vaataks sisse peamistesse rohepoliitika valdkondandesse ning annaks riigile soovitusi, kuidas kestlikumalt ja keskkonda hoidvamalt toimetada.

Arvamusfestivali Rohekoostöö ala arutelu “Kuidas riik rohepöördub?” vedas riigi rohepoliitika koordinaator Kristi Klaas Riigikantseleist ning vestluses osalesid Alexela nõukogu esimees Marti Hääl, LHV Grupi juht Madis Toomsalu, Tartu Ülikooli taastamisökoloogia professor Aveliina Helm, Tallinna Tehnikaülikooli rohepöörde prorektor Helen Sooväli-Sepping.