Aveliina Helm rõhutas konverentsil „Loodusteadlased kestlikust arengust: mis värvi on tulevik?“ looduse taastamise tähtsust

Tartu Ülikooli loodus- ja täppisteaduste valdkonna konverents „Loodusteadlased kestlikust arengust: mis värvi on tulevik?“ toimus 17. ja 18. novembril Tartus . Konverentsil võeti kokku 220 aastat loodusteaduste õpetamist ülikoolis ja vaadati tulevikku. Aveliina esines konverentsi esimesel päeval plenaarettekandega “Elu maal ja elu vees. Looduse taastamine ja kaitse Eestis”. Konverentsi teisel päeval toimuvas paneelarutelus vesteldi aga teemal, millele loodusteadlased peaksid jätkusuutlikuma tuleviku nimel keskenduma.
Konverentsi saab järele vaadata SIIN.

Aveliina Helm Tartu Ülikooli konverentsil "Loodusteadlased kestlikust arengust" 14.11.22