Toimus sügisseminar koos makroökoloogia töörühmaga

11. novembril viisime koos makroökoloogia töörühmaga läbi ühise sügisseminari Lodjakojas, mille teemaks olid seekord evolutsioonilised ja fülogeneetilised aspektid. Külalistena käisid oma tööst rääkimas Marina Semchenko ja Robert Davis. Meie töörühmast tegid ettekande Tsipe ja Sabrina, kes rääkisid evolutsiooniliste aspektide kaasamise olulisusest looduskaitses ja meie uurimistööst nurmenuku adaptiivse geneetilise mitmekesisuse uurimisel ning Aveliina, kes rääkis mageveetaimede liigirikkuse ja leviala mustrite põhjustest kliima vaatenurgast (ilmunud teadusartikkel) ja võimalikest fülogeneetilistest põhjustest. Päeva jooksul kuulsime väga erinevaid ja põnevaid ettekandeid. Õhtul tutvusime uuenenud Lodjakojaga ning sealse saunaga.