Aveliina kirjutas Postimehes pikema fookuse vajalikkusest

Aveliina kirjutas Postimehes, milline võiks olla Eesti fookus aastakümneteks. Kas liigume rahuliku maailma poole, kus ühiseks eesmärgiks on elukeskkonna säilitamine läbi rahvusvahelise koostöö, teaduspõhiste lahenduste, ja üksteise toetamise? Või saab normaalsuseks ärev, konfliktirohke ja üksteiselt tekki sikutav maailm, kus võidavad vaid suured ja tugevad? Selliste küsimuste üle arutles Aveliina ning arvas, et Eesti tugevus on loodus, elukeskkond, inimesed ja innovatsioonivõime; me peame tõepoolest saama ökoloogiliselt säästliku metsamajandamise juhtriigiks. Veel leidis ta, et vaja on pikaajalist plaani, mille keskmes on tegutsemine elukeskkonna säilimise tagamiseks ja kliimamuutuste ohtude leevendamiseks. Loe pikemalt Postimehe artiklist siit.