Aveliina osales paneelarutelus New European Bauhaus konverentsil "Into the Woods"

Aveliina osales 24. novembril Soomes toimunud konverentsil Into the Woods paneelarutelus. Ürituse korraldajaks oli Euroopa Komisjon ja Soome Keskkonnaministeerium ning üritus toimus algatuse New European Bauhaus raames. Peamisteks teemadeks oli Euroopa metsade tulevik ja roll ning arutleti puidu keskkonnasäästliku väärindamise võimaluste üle. Kõrgetasemelisel konverentsil olid esinejateks nii Euroopa Komisjoni president Ursula von der Leyen, Soome peaminister Sanna Marin, Eesti peaminister Kaja Kallas ning Rootsi asepeaminister Ebba Busch. Kõlama jäi mõte, et metsade jätkusuutlik kasutus peab endas hõlmama ka elurikkuse ja kliimaeesmärkidega arvestamist.
Arutelu teemal "Metsade tulevik" (Future of forests) juhatas Tuomo Kalliokoski Soome Keskkonnaministeeriumist ning lisaks Aveliinale osalesid paneelis Hanna Aho Soome Looduskaitseliidust, Viveka Beckemann Rootsi Metsatööstuse Liidust ning Sven Walter ÜRO Toidu- ja Põllumajandusorganisatsioonist (FAO). Nii paneearutelu kui ka kõnesid saab järgi vaadata SIIN.