Üle-eestiline nurmenukuprojekt jõudis eduka lõpuni

Meie töörühma ning Eestimaa Looduse Fondi koostöös sellel kevadsuvel elluviidud rahvateaduseprojekt "Eesti otsib nurmenukke" on jõudnud eduka lõpuni. Projekti raames hinnati enam kui 200 000 nurmenukuisendi õietüüpi. Nurmenukke vaatlesid muuhulgas õpilased ligi sajast koolist, nurmenukke käidi uurimas külade, kogukondade ja perede kaupa. 20. juunil Laelatu õppebaasis toimunud üritusel tänasime koos Eestimaa Looduse Fondiga usinamaid nurmenukuhuvilisi. Suur-suur tänu kõigile projektis osalenud vaatlejatele ning projekti elluviimist toetanud abilistele! Projekti esimeste põnevate tulemuste kohta saab kuulda-lugeda nendel veebilehtedel:

Raadiointervjuu saates "Labor"

Kokkuvõte "Lõppes suur nurmenukuprojekt. Mida leiti õite seest?" portaalis Novaator